MELCHIOR KAMIENIARSTWO
 

Zalety

Parapety

Wykonujemy parapety, stoliki, kamienne, elementy kominków, blaty kuchenne i łazienkowe, lustra, daszki na słupy ogrodzeniowe (lastrykowe, betonowe, kamienne), okładziny schodów, cięcie metodą "na mokro" (klinkieru, gresu, terakoty); wiercimy otwory, przycinamy płytki pod kątem.

Blaty:

Zastosowanie szlachetnego w wyglądzie kamienia dodaje wnętrzu prestiżu i elegancji. Niekwestionowaną zaletą blatów wykonanych z kamienia jest również ich trwałość i łatwość utrzymania w czystości. Wykonujemy i montujemy blaty kuchenne i łazienkowe z kamienia i konglomeratu,w dowolnym kształcie. Stosujemy bardzo dobre środki zabezpieczające kamień by zawsze był piękny.

Kominki

Kamień naturalny znajduje doskonałe zastosowanie w obudowie kominków. Wygląda oryginalnie i dekoracyjnie. Jest odporny na działanie wysokich temperatur i zanieczyszczenia. Obudowy kamienne przygotowywane są dla konkretnego modelu kominka i dostosowywane do pomieszczenia.

Granit - wyróżnia się różnokolorową barwą oraz dużą twardością i odpornością na ścieranie. Absorbuje temperaturę otoczenia. Dostępne są dowolne wymiary na zamówienie

Nagrobki

Wykonujemy i montujemy nagrobki (pojedyńcze, podwójne, na pieczarach, dziecięce) na zamówienie i według indywidualnych potrzeb klienta.